Kariéra

Hledáme ženy a muže, kteří mají certifikát strážného, čistý trestní rejstřík a potvrzení o zdravotní způsobilosti vykonávat práci strážného (převážně sám, v noci, často v nepřehledném a fyzicky náročném prostředí).

Předpokládáme základní znalosti práce s PC, dobrý fyzický a psychický stav, schopnost rychlého a samostatného rozhodování. Slušné vystupování a schopnost komunikace je samozřejmost.

Nabízíme trvalé zaměstnání ve firmě s tradicí od roku 1992. Dlouhodobě spolupracujeme s předními stavebními firmami (Skanska, Metrostav, Subterra, Průmstav, PP53, Konstruktiva, BAK, Chládek&Tintěra, Trigema, VOKD, BM Projekt, ČBPS, Geosan, Kankol, Sefimota, Smoda, Stavomak, Unistav  apod.).

Strážný pracuje ve služební uniformě. Vybaven je výstražnou vestou, ochrannou přilbou, svítilnou, fotoaparátem (dokumentace stavu objektu, oplocení, vstupů a oken; uložení materiálu; uzamčení skladů, palivových nádrží aut a stavebních strojů; to vždy v  době zahájení a ukončení služby; dokumentace mimořádných událostí; kontrola vjíždějících a vyjíždějících aut ), telefonem (kontrola nástupu a ukončení služby, hlášení mimořádných událostí), kontrolním obchůzkovým systémem. Jsou schopni obsluhovat EPS, EZS, tel.ústředny.