Ostraha objektů

je zajišťována strážnými, kteří mají certifikát strážného, čistý trestní rejstřík a potvrzení o zdravotní způsobilosti vykonávat práci strážného (převážně sám, v noci, často v nepřehledném a fyzicky náročném prostředí).

Strážný ve služební uniformě je vybaven výstražnou vestou, ochrannou přilbou, svítilnou, fotoaparátem (dokumentace stavu objektu, oplocení, vstupů a oken; uložení materiálu; uzamčení skladů, palivových nádrží aut a stavebních strojů; to vždy v  době zahájení a ukončení služby; dokumentace mimořádných událostí; kontrola vjíždějících a vyjíždějících aut ), telefonem (kontrola nástupu a ukončení služby, hlášení mimořádných událostí), kontrolním obchůzkovým systémem. Jsou schopni obsluhovat EPS, EZS, tel.ústředny. Zajišťujeme čerpání vody, dozory po sváření.
Naše turniketové vstupní systémy a vjezdové závory umožní vstup do objektu pouze povolaným osobám. Obratem lze zjistit skladbu přítomných dle firem a profesí, sledovat docházku, v případě mimořádné události zjistit přesný stav přítomných.

Kamerové systémy pomáhají střežit vstupy a hranice objektu, dozorovat sklady apod.